Poštovane kolege, učenici i roditelji, ovo je nov raspored časova za učenike viših razreda, koji će važiti od 15. januara 2019. godine.

a ovde možete preuzeti raspored časova u pdf formatu.

Poštovane kolege, učenici i roditelji, ovo je nov raspored časova za učenike viših razreda, koji će važiti od 10. decembra 2018. godine.

a ovde možete preuzeti raspored časova u pdf formatu.

Poštovane kolege, učenici i roditelji, ovo je nov raspored časova za učenike viih razreda, koji će važiti od 5. novembra 2018. godine.

a ovde možete preuzeti raspored časova u pdf formatu.

Poštovane kolege, učenici i roditelji, ovo je nov raspored časova za učenike viih razreda, koji će važiti od 10. septembra 2018. godine.

Poštovani,

Roditelji i učenici

Važno obaveštenje:

- ispit iz srpskog/maternjeg jezika je u ponedeljak 17. juna 2019,

- iz matematike je u utorak 18. juna 2019. i

- ispit sa kombinovanim testom je u sredu 19. juna 2019;

- dozvoljeni pribor za učenike: ZA SRPSKI/MATERNJI JEZIK I KOMBINOVANI TEST – grafitna i plava hemijska olovka, gumica, ZA MATEMATIKU – grafitna olovka, plava hemijska olovka, gumica, trougao, lenjir i šestar;

- sva tri dana kada učenik polaže završni ispit mora kod sebe imati overenu đačku knjižicu sa zalepljenom fotografijom i upisanim identifikacionim brojem učenika;

- u prostoriji u kojoj polaže ispit učenik sedi na mestu sa rednim brojem koje odgovara rednom broju na Jedinstvenom spisku učenika;

- sva tri dana učenici obavezno treba da dođu u školu u 8.15 na kratak sastanak sa odeljenskim starešinom pre nego što budu raspoređeni u prostorije gde će polagati završni ispit;

- od ličnih stvari na ispit se može uneti samo voda/osvežavajući napitak, a sve ostale stvari obavezno se odlažu na posebno mesto tokom trajanja ispita.

Putem linkova koji se nalaze u dnu članka možete preuzeti sledeća uputstva:

- Uputstvo za učenike

- Uputstvo za roditelje

Naša učenica VIIodeljenja osvojila je 2. mesto na međuokružnom takmičenju iz atletike u skoku u dalj. Čestitke Milici i njenoj nastavnici Tanji Golušin na izvanrednom uspehu!

A körzeti versenyt magyar nyelvből Muzslyán, a Szervó Mihály Általános Iskolában tartották 2019. IV. 6-án, amelyen a törökbecsei Miloje Éipliá Általános Iskola tanulói a következő eredményt érték el:
Bálint Martina 7-es tanuló első helyezett
Faragó Noémi 6-os tanuló második helyezett.
Gratulálok!🎉👏

Na Okružnom takmičenju iz hemije postigli smo sledeće rezultate: prvo mesto: Kovač Atila , drugo mesto: Šagi Aron i Dujin Teodor, pohvala: Balint Martina.

Učenike je pripremala nastavnica Čila Kapor.

🌷Čestitamo🎉👏

Kordinatori su: Olga Bogdanov i Magdalena Dujin.

1. Vlaučin Nikoleta VIII2

2. Ćuk Emilija VIII2

3. Nikolić MIlena VII2

4. Tanasković Elena VII2

5. Jonaš Emina VIII3

6. Harnuš Anabela VIII3

7. Šimon Marija VII4

8. Kosoroš Laura VII4

9. Zokić Jovana VIII1

10. Jakovljev Emilija VIII1

11. Šejmeši Boris VII1

12. Pap Boris VII1

13. Raškov Valentina VII3

14. Iličić Tomislav VII3

Резултат слика за dan otvorenih vrata

Dan Otvorenih vrata podrazumeva saradnju nastavnika sa roditeljima.

Dragi roditelji, možete se dogovoriti sa svojom učiteljicom ili nastavnikom oko posete časa.