• Up Next Za decu: zašto je važno da se nosi maska i pravilno peru ruke?
  • Up Next Nekoliko saveta da se osećaš bolje
  • Up Next 7 jednostavnih koraka kako da sprečite širenje korona virusa i...
  • Up Next Pravila ponašanja u školi tokom trajanja epidemije COVID-19
  • Up Next WHO Skola Cut V2
U periodu od ponedeljka, 18. do petka 22. novembra, na redovnim časovima informatike, održaće se sedmo po redu Međunarodno takmičenje iz informatičke i računarske pismenosti "Dabar".
Category: Aktivnosti 2019-11-19 16:05:48
        На четрвтој  конфренцији  о безбедности деце „Безбедност и одговорност 2019.“која је одржана 27.9.2018.године у Суботици,присуствовали су чланови нашег Тима Татјана Ковачев,Попов александра и ...
Category: Aktivnosti 2019-10-13 16:22:02
  Наши ђаци и наставници урадили су занимљиве радионице на тему дечјих права.      
Category: Aktivnosti 2019-10-08 14:30:23

 

Резултат слика за profesor

Nastavnici u OŠ "Miloje Čiplić" su:

1. Dubravka Drenovac - nastavnica srpskoj jezika i književnosti

2. Vesna Marković - nastavnica srpskog jezika i književnosti

3. Tatjana Stakić - nastavnica srpskog jezika i književnosti

4. Sandra Kovačev - nastavnica srpskog jezika i književnosti

5. Gizela Balo Bordaš - nastavnica mađarskog jezika i književnosti

6. Ema Lenkeš - nastavnica engleskog jezika i književosti

7. Silvija Sakač Madaras - nastavnica engleskog jezika i književnosti

8. Edit Vujović - nastavnica engleskog jezika i književnosti

9. Margita Kiš - nastavnica nemačkog jezika i književosti

10. Aleksandra Latinović - nastavnica nemačkog jezika i književnosti

11. Tatjana Kovačev - nastavnica matematike

12. Sonja Đuričin - nastavnik matematike

13. Miki Lukač - nastavnik matematike i informatike i računarstva

14. Aniko Švaner - nastavnica istorije

15. Zorica Garčev - nastavnica istorije

16. Stojanka Glišin - nastavnica istorije

17. Olga Bogdanov - nastavnica geografije

18. Magdalena Dujin - nastavnica geografije

19. Rudolf Horvat - nastavnik fizike

20. Tanja Šamu - nastavnica hemije

21. Čila Kapor - natavnica hemije

22. Zlatka Tošić - nastavnica biologije

23. Eržebet Feher - nastavnica biologije

24. Snežana Ljubičić Vijatov - nastavnica biologije

25. Sofija Jegdić Gurjanov - nastavnica muzičke kulture

26. Zalan Zedi - nastavnik muzičke kulture

27. Đorđe Mirkov - nastavnik likovne kulture

28. Tibor Balo - nastavnik tehničkog i informatičkog obrazovanja

29. Natalija Gojkov - nastavnica tehničkog i informatičkog obrazovanja

30. Bojan Marjanski - nastavnik informatike

31. Tanja Golušin - nastavnica fizičke kulture

32. Oto Seke - nastavnik fizičke kulture

33. Zoran Petrović - nastavnik fizičke kulture

34. Vladimir Mirkov - nastavnik veronauke

35. Atila Flejs - nastavnik veronauke

36. Nastavnica u specijalnom odeljenju (II i III razred) je učiteljica Gabrijela Boldižar