Opštinsko takmičenje iz fizike održano je u nedelju, 19.2.2017. godine u OŠ "Josif Marinković" u Novom Bečeju sa početkom u 10 časova.

Na održanom opštinskom takmičenju naši učenici su postigli veoma dobre rezultate. Od devet učenika koji su izašli na takmičenje, čak njih osmoro je osvojilo diplome.

Od četiri učenika naše škole koji su se takmičili u konkurenciji VI razreda troje njih je osvojilo diplome:
1. mesto - Šijan Tara
3. mesta - Šeregelj Irina, Šejmeši Boris

Od tri učenice naše škole koje su se takmičile u konkurenciji VII razreda sve tri su osvojile diplome:
1. mesto - Radivojević Bojana
2. mesto - Popović Željana
3. mesto - Palković Valentina

Od dvojice učenika naše škole koji su se takmičili u konkurenciji VIII razreda obojica su osvojila diplome:
3. mesto - Zdravković Boško, Sabolč Dudaš

Čestitamo našim učenicima na osvojenim diplomama i želimo puno sreće učenicima koji su se plasirali na okružno takmičenje!!

Autor:
Radivojević Bojana