1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Nastava

Spisak udžbenika za školsku 2020/21 godinu možete pogledati ovde

Roditelji ili drugi zakonski zastupnici koji su građani Republike Srbije mogu elektronskim putem da zakažu termin za upis i testiranje deteta u osnovnu školu pokretanjem usluge EUprava.

Prvo je potrebno da se roditelj ili drugi zakonski zastupnik registruje na portal EUprava, u registraciji je potrebno da se unesu podaci, e-mail, lozinka i fotografija ličnog dokumenta (vodite računa da naprimer kod lične karte fotografišete obe strane, i te dve fotografije ubacite u registraciju), posle registracije se dobija povratni e-mail koji se najčešće dobija u odeljku Spam ili Nepoželjna pošta, u tom e-mailu potvrđujete registraciju.

Posle obavljene registracije potrebno je da:

-          Pokrenite uslugu klikom na zeleni taster ”Pokreni uslugu”
-          Odaberite školu kojoj Vaše dete teritorijalno pripada
-          Odaberite termin za testiranje
-          Popunite podatke o Vašem detetu
Ostavite broj telefona kako bi Vas u slučaju promene termina obavestila škola

Poštovani roditelji budućih učenika prvog razreda,

Upis učenika u prvi razred šk.2020/2021. godine u skladu sa zakonom počinje 01.04.2020. godine.

U školskoj 2020/2021.godini u prvi razred upisuju se deca rođena od 01. marta 2013. godine do 28. februara 2014. godine.

Imajući u vidu epidemiološku situaciju u zemlji i uvedeno vanredno stanje, obaveštavamo vas da će OŠ “Miloje Čiplić“ u Novom Bečeju od 01.04.2020. godine vršiti elektronsku evidenciju za upis budućih prvaka.

U vezi s tim obaveštavamo vas sledeće:

Svoje dete možete upisati elektronskim putem i to:

– popunjavanjem sledećeg upitnika

UPITNIK ZA UPIS PRVAKA ZA ŠKOLSKU 2020/2021. GOD.

Početak realizacije obrazovno-vaspitnog rada učenjem nа daljinu је 17.mart 2020. godine.

Poštovani roditelji i đaci,
Od danas nema nastave u školi, ali će se ona od utorka 17.03.2020. odvijati na daljinu. U toku današnjeg dana učitelji/nastavnici će vam pružiti potrebne informacije kako će se takva nastava izvoditi. Budite strpljivi i uvereni da će sve proteći u najboljem redu.