Spisak udžbenika za školsku 2023/24 godinu možete pogledati ovde.

Raspored pismenih provera za drugi ciklus možete preuzeti ovde.

Оbaveštavamo Vas da je u saradnji Мinistarstva zdravlja, Мinistarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Јovanović Batut", Svetske zdravstvene оrganizacije и UNICEF-а, pripremljen video мaterijal (filм) namenjen učenicima оsnovnih i srednjih škola sa кljučnim preporukama za bezbedan boravak u školi. Film se мože pogledati na linku.

Pod pokroviteljstvom Vlade Republike Srbije i Kabineta predsednice Vlade, marta 2021.godine, počela je sa radom nacionalna platforma "Čuvam te", kao prva nacionalna platforma za prevenciju i zaštitu od nasilja u školama u Republici Srbiji. Platforma je uspostavljena sa ciljem koordinacije i jačanja intersektorske saradnje nadležnih institucija u prevenciji i suzbijanju nasilja, posebno vršnjačkog nasilja.

Link ka platformi

Molim Vas ispunite sledeću anketu - Zavisnost od novih tehnologija

Anketu pripremila Milica Ćeran učenica VI-1.

Operativni plan OŠ Miloje Čiplić za drugo polugodište, možete pogledati ovde

Nastava online